مشاوره و سفارش

حوله ی دست

حوله یک تکه پارچه یا کاغذ جاذب رطوبت و یا مایعات است که برای خشک کردن یا پاک کرحوله یک تکه پارچه یا کاغذ جاذب رطوبت و یا مایعات است که برای خشک کردن یا پاک کردن یک بدن یا یک سطح استفاده می شود. حوله ها رطوبت را از طریق تماس مستقیم جذب می کند. حوله به صورت پارچه هایی که شلاله های بیرون زده دارند بافته شده و همین نوع بافت موجب ظرفیت بیشتر نگهداری رطوبت بیشتر می شود.

حوله ی تن پوش

مهمترین کارایی و تقریبا اصلی‌ترین آن در پوشاندن و محافظت از بدن می‌باشد. با استفاده از این نوح حوله، بدن گرم نگه داشته شده و از قرار گرفتن در برابر سرما و عوارض متعاقب آن مصون خواهد ماند.

حوله ی حمامی

 برای بسیاری از افراد که تحمل وزن و گرمای حوله‌های تن‌پوش را ندارند استفاده ازآن توصیه می‌شود زیرا سبک‌تر است. افراد بسیار چاق، و یا بسیار بلند قد معمولاً حوله‌های تن‌پوش سایز خود پیدا نمی‌کنند و یا اگر خریداری کنند بسیار تنگ و نامناسب است. در حالی که با حوله‌های حمامی به‌راحتی سایز کم‌ و زیاد می‌شود و تمام تن را با چند حرکت می‌توان خشک کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
حوله دست-سفارشیموجودتماس بگیرید
حوله استخری-سفارشیموجودتماس بگیرید
حوله ی حمامی-سفارشیموجودتماس بگیرید
حوله ی تن پوش-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه حوله-سفارشیموجودتماس بگیرید
حوله میکروفایبر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه تولیدی حوله ی هما با سال ها تجربه و تخصص همواره با تلاش و پشتکار فراوان و رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، سعی بر این داشته تا با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با خریداران، قیمتی پایین تر در اختیار این عزیزان در سراسر کشور قرار دهد، تا خریداران محصولات خود را بدون دغدغه و صرف وقت و هزینه اضافی، کالای خود را با اطمینان و خیالی راحت در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند.

مدیر مجموعه حوله ی هما

محمد رضا الهیاری

Call Now Buttonتماس بگیرید